Istraživanje
Извештај о учешћу у КОМЕНИЈУС студији
13/05/2017
m1
Професионална орјентација 2017.
13/05/2017

Форум театар

f1

У нашој школи се већ 6 година одржавају представе Форум театра . Ове године су по први пут представе игране пред млађим ученицима тј. ученицима другог и трећег разреда. Одличан одзив, искрене реакције и недвосмислени коментари само говоре у прилог овој идеји, коју ћемо реализовати и наредних година.

Одржане су и представе пред ученицима петог и седмог разреда. Велику подршку су нам пружили и прошлогодишњи форумовци, сада ученицима осмог разреда.

Овогодишња представа носи назив „Ма, пусти их!“. Осмишљена је од стране ученика седмог разреда са циљем да скрене пажњу на вербално насиље и злоупотребу дигиталних медија.

Публика, вршњаци, су реаговали врло позитивно на форумовање, активно учествујући. До самог краја су врло мотивисано додавали нове идеје за решење проблема.Самим тим се представе могу сматрати изузетно успешним.

координатор форум театра – Јасмина Бођанац Дудић