pametnoIbezbedno 5
Предавање “Безбедност деце на интернету” у оквиру пројекта “Паметно и безбедно” .
16/10/2017
MSF2017FUDBAL
IV Спотфест Медијана
18/10/2017

ДЕЧИЈИ САЈАМ НИШ – Дечија недеља

DN1

У оквиру Дечије недеље ове године у “Официрском дому” одржан је Дечији фестивал на иницијативу удружења “Млади креативци – Растимо”, у периоду од 7.10.-10.10.2017.  Посебна пажња посвећена је инклузији и промоцији права деце и особа са менталним инвалидитетом, као и потребе и вештине младих да одрастају у што бољим условима и остваре своје потенцијале. У складу са тим мото првог Дечијег феста је био “Деца су народ посебан” – Љубивоје Ршумовић.

И наши ученици узели су учешће у овој манифестацији, и показали своја знања у такмичарском квизу о здравој исхрани, као и вештину у припремању најукусније воћне салате. Поред тога такмичили су се у музичким радионицама, караокама, препознавању песама. Учествовали су ученици 7. и 8. разреда. Учитељице: Милица Ђурић, Маја Икодиновић. Наставници: Ивана Алексић, Кирил Китевски.