rsz_dscn7405
Изложба биолошких експоната
30/11/2017
IDS12
Угледни час “Сајам космичког туризма”
05/12/2017

Математички квиз за ученике старијих разреда

MDS1

Поводом обележавања Дана школе, 27.11.2017. год. у ОШ „Душан Радовић“ у Нишу, стручно веће наставника математике организовало је математички квиз за ученике старијих разреда.

Такмичиле су се четри екипе, а свака од њих била је састављена од по четири ученика, по један представник из петог, шестог, седмог и осмог разреда.

Квиз се састојао од неколико игара у којима су били заступљени задаци из обрађених наставних тема од петог до осмог разреда, као и занимљива логичка питања и мозгалице.

За успешну реализацију квиза били су задужени наставници математике: Весна Петровић, Светлана Милић, Оливера Стојановић, Аца Јован Крстић и Милена Стојковић.

Победничка екипа: Недељковић Младен, Анђелковић Никола, Милошевић Павле и Андреев Милош

Захваљујемо се гостима који су присуствовали и решавали разне мозгалице заједно са такмичарима, и надамо се да ћемо овакво дружење ускоро поновити и на тај начин развијати још веће интересовање ученика за математику.