Упис у билинговане смерове – Ваздухопловна академија 2020/2021.
06/04/2020
Припремна настава у Првој нишкој гимназији
03/05/2020

Термини за решавање теста из математике и комбинованог теста у оквиру пробног завршног испита (23. и 24. април 2020. године)

пробни

Имајући у виду техничке проблеме донета је одлука да се термин за решавање теста  продужи до 21.30 часова сва три дана.

Да бисмо омогућили равномерно оптерећење система сугеришемо следећу организацију тестирања у односу на период у коме ће ученици приступати платформи:

– у термину од 8 до 12 часова тестове треба да решавају ученици са територије АП Војводине

– у термину од 12 до 16 часова тестове треба да решавају ученици са територије Града Београда

– у термину од 16 до 21,30 часова тестове треба да решавају сви остали ученици (ван територије АП Војводина и ван територије Града Београда)

Потребно је да ученицима осмог разреда доставите информацију о предложеним терминима за приступ платформи за онлајн теститање током наредна два дана.

Срдачно,

Министарство просвете, науке и технолошког развоја