Навигациони мени (да/не) Повратак на насловну страну |



ОШ ,,Душан Радовић”, Ниш
 

Спортска такмичења у школској 2004/2005

 

 ГИМНАСТИКА


 Градско такмичење, Ниш, 9. Април 2005.


 
На протеклом такмичењу
из гимнастике одржаном 9. априла за млађе пионирке наша
екипа освојила је
II друго
екипно место:

1. Петковић Даница, IV5
    (II место појединачно)
2. Костић Анђела, IV4
3. Микуљанац Ивана, IV6
4. Цакић Нађа, II6

Вођа екипе:
Станковић Радомир, професор







 

 КРОС


 Ниш, 23. Април 2005.


 
На протеклом кросу
одржаном 23. априла наши
представници освојили су:

6 златних,
7 сребрних и
8 бронзаних медаља.













 

 АТЛЕТИКА



 Републичко такмичење, Крагујевац, 25. Април 2005.


 
 
  1. Игњатовић Милош, VIII5, 100m
2. Игњатовић Иван, VII2, 300m
3. Џунић Урош, VI2, 800m
4. Стефан Јовановски, VIII2, вис
5. Душан Иванов, VII4, даљ
  6. Војислав Окичић, VIII3, кугла
7. Тодоровић Лука VIII1,
   
Иванов Душан VII4,
   
Игњатовић Милош VIII5,
   
Игњатовић Иван VII2, 4x100
  Екипно:

 Дечаци IV, девојчице V mesto,
 Meђуокружно I место,
 Градско I место.


 Појединачно:

 1. Гаћиновић Милица, VII2, 100m, II место
 2. Стојичић Анита, VIII4, 300m
 3. Јовчић Кристина, VI4, 600m
 4. Младеновић Христина, VII5, скок у вис
 5. Стојичић Марина, VII2, скок у даљ
 6. Стевановић Јована, VII4, кугла
 7. Стојичић Марина VII2,
    
Петковић Даница IV5,
    
Стојичић Анита VIII4,
    
Гаћиновић Милица VII2, 4x100
 

 Вођа екипе:
 Славољуб Динић, професор



 

 ШАХ



 Екипно републичко такмичење, Врњачка Бања, 15-17. Април 2005.



Прваци државе


 Екипно регионално првенство, 3. Април 2005.


  Освојено I место:

1. Тричковић Владимир
2. Ђорђевић Александар
3. Цветковић Матеја
4. Крстић Михаило
5. Крстић Миљан

Вођа екипе:
Аца Крстић, професор

Првенство је одржано у
дечјем центру у Нишу,
3. Априла. 2005.


 

 


 Појединачно првенство централне Србије, Врњачка Бања, 1-6. Фебруар 2005.




Владимир Тричковић

група до 16 година
регионално I
место
 

 



Матеја Цветковић
група до 16 година
 регионално III место
 



Александар Ђорђевић

група до 14 година
регионално I
место



Михаило Крстић
група до 12 година
градско III место, регионално III место, централна Србија III место



 

 ОДБОЈКА


 Градско екипно првенство, 23. Јануар 2005.


  Освојено III место:

1. Милица Гаћиновић, VII2
2. Марина Стојичић, VII2
3. Тијана Станковић, VII2
4. Дерина Јоцић, VII2
5. Ивана Павловић, VII3
6. Катарина Вучковић, VII3
7. Катја Петковска, VII5
8. Кристина Младеновић, VII5
9. Милица Стевановић, VII5
10. Миљана Микић, VIII1
11. Тамара Петровић, VIII2

Вођа екипе:
Радомир Станковић, професор

 

 

 СТРЕЉАШТВО


 Градско екипно и појединачно првенство, 14. Децембар 2004.



  Екипни прваци:

1. Владимир Стојановић, VII2
2. Милан Ристић, VII2
3. Немања Стевановић, VII4

1. Милена Анђелковић, VII1
2. Владана Илић, VII2
3. Бојана Станчић, VII1

Појединачно:

1.
Милена Анђелковић, VII1 прва
2. Владимир Стојановић, VII2 други
3. Немања Стевановић, VII4 трећи

Вођа екипе:
Божидар Стошић, професор
 

На републичко такмичење су се пласирале и мушка и женска екипа као првопласиране на градском такмичењу, као и Милена Анђелковић као појединац, тј. победник у женској конкуренцији.
Републичко такмичење биће одржано крајем маја у Панчеву.

 

 ПЛИВАЊЕ


 Првенство Ниша, 23. Новембар 2004.


   Добитници медаља:

стоје:

1. Клипа Никола, прсно 3. место
2. Живановић Јована, леђно, 3. место
3. Станковић Страхиња, леђно, 1. место
4. Станковић Миња, прсно. 3. место
5. Здравковић Урош. прсно, 3. место
6. Петковска Катја, леђно, 1. место
7. Крстић Немања, леђно, 3. место

чуче:

1. Турудија Рајко, краул, 2. место
2. Славољуб Динић, професор
3. Николић Александар, делфин, 1. место
4. Комадинић Ђорђе, делфин, 3. место

 


 

 СТОНИ ТЕНИС


 Градско екипно првенство, 25. Октобар 2004.


 
Освојено II место
:

Зорана Миљковић, VIII2
Александра Ђирић, VIII2
Тамара Милошевић, VIII6


Вођа екипе:
Радомир Станковић, професор
 

 




 

 ФУДБАЛ


 Градско и међуокружно такмичење, Ниш, Мај 2005.


  Освојено

I место на градском и
II место на међуокружном
такмичењу

1. Грчић Јовица
2. Стефан Ђорђевић,
3. Милош Игњатовић,
4. Никола Вукадиновић,
5.
Горан Ранђеловић, професор
6. Душан Иванов,
7. Андрија Петровић,
8. Стефан Илић,
9. Миодраг Филиповић,
10. Лука Тодоровић.
 

 


 Савезно такмичење у фудбалу за млађе разреде, Будва, Октобар 2004.


  Освојено II место:

Урош Николић, V5
Мирослав Максимовић, V5
Димитрије Ђорђевић, V5
Стеван Вукановић, V5
Иван Стефановић, V5
Немања Денић, V4
Стеван Савић, IV2
Филип Станковић, V1
Милан Ристић, V3
Андрија Калаба, V3

Вођа екипе:
Срђан Ристић, наставник
 

 



 



Основна школа ,,Душан Радовић”, Ниш

 





















 
www.dusanradovic.edu.yu, Ђердапска 45, Ниш, тел/факс. 018/206-880, office@dusanradovic.edu.yu, Стат: 1 2 3

 
 
  Књига утисака Повратак на насловну страну |