Навигациони мени (да/не) Повратак на насловну страну |



ОШ ,,Душан Радовић”, Ниш
 

Такмичења из предметне наставе
у школској 2006/2007
 

 МАТЕМАТИКА



Јованка Владејић
VI6

III место на окружном
Учешће на републичком


Алекса Ивачко
V3
I место на окружном

Анастасија Николић
V4

III место на окружном

Драгана Костић
IV5

Учешће на окружном

Теодора Раичевић
IV4

Учешће на окружном
Милица Лазић
IV5

Учешће на окружном
Милица Ђорђевић
IV4

Учешће на окружном

Ана Радоњић
IV6

Учешће на окружном
Андрија Златковић
IV4

Учешће на окружном
 
Вук Пејчић
IV3

Учешће на окружном

 
Христина Јоцић
IV1

Учешће на окружном
 
Марија Јовановић
V3

Учешће на окружном
Валентина Марјановић
V1

Учешће на окружном

Мирјана Стефановић
V6

Учешће на окружном
Лазар Радовановић
V6

Учешће на окружном
Ирена Савић
V6

Учешће на окружном

Марко Динић
VI5

Учешће на окружном
Милан Петровић
VI2

Учешће на окружном
Александар Алексић
VI3

Учешће на окружном

Сара Антов
VI6

Учешће на окружном
Нина Благојевић
VI3

Учешће на окружном


Урош Здравковић
VII6

Учешће на окружном

Никола Ђорђевић
VII2

Учешће на окружном

Миљан Петровић
VII3

Учешће на окружном




Никола Младеновић
VII2

Учешће на окружном

Нина Топић
VII2

Учешће на окружном

Катарина Марковић
VII5

Учешће на окружном




Катарина Павловић
VIII2

Учешће на окружном




 

 СРПСКИ ЈЕЗИК




Александра Крстић
VIII6

II место на окружном
Учешће на републичком


 
Нина Благојевић
VI2

II место на окружном

 
Милица Фејеш
VI3
III место на окружном
Аница Петровић
VI1

III место на окружном

Ирена Савић
V6

I место на окружном

Даша Манић
V4
II место на окружном

Теодора Николић
VI5

Учешће на окружном

Јованка Владејић
VI6

Учешће на окружном

Тамара Михајловић
VI4

Учешће на окружном

Миљан Петровић
VII3

II место на окружном

Данило Ранђеловић
VII5

Учешће на окружном

Ана Најдановић
VII2

Учешће на окружном

Неда Тасић
VIII4

Учешће на окружном

Маша Ракић
VIII5

Учешће на окружном

Слађана Динић
VIII2

Учешће на окружном
   
Милена Јовановић
VIII5

III место на окружном


   

 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК





Маша Ракић
VIII5

1. место на окружном
Учешће на републичком

 
Мирјана Мидић
VIII2

2. место на окружном
Учешће на републичком
 


Александра Крстић
VIII6

Учешће на окружном


Катарина Павловић
VIII2

Учешће на окружном

 ИСТОРИЈА




 
Стефан Анђелковић
VIII3
2. место на окружном
Учешће на републичком


 
Миљан Крстић
V3

1. место на окружном
 
Ненад Стојановић
VI3

1. место на окружном 
Јован Илић
VI6

2. место на окружном


Алекса Раденковић
VI5

3. место на окружном
Ана Игић
V4
Учешће на окружном

Александра Пешић
V1

Учешће на окружном

Михаило Крстић
VI5

Учешће на окружном

Александра Јовановић
VIII5

Учешће на окружном


 ГЕОГРАФИЈА





Милош Петровић
VIII3

I место на окружном
Учешће на републичком

 
Моника Јованчић
VIII2

Учешће на окружном
 

 ИНФОРМАТИКА



 
Петар Костић
VIII6

Учешће на окружном
Учешће на републичком

 
Филип Стефановић
VII6

Учешће на окружном
 
Дејан Анђелковић
VII5

Учешће на окружном
 
Марко Каличанин
VII6

Учешће на окружном

Милош Живковић
VIII4

Учешће на окружном
 
 

 ФИЗИКА




Никола Ђорђевић
VII2

3. место на окружном


 
Ђорђе Давидовић
VI2

Учешће на окружном
 
Јован Илић
VI6

Учешће на окружном

Александар Марјановић
VI2

Учешће на окружном
Милан Петровић
VI2

Учешће на окружном
Александра Миловановић
VII5

Учешће на окружном
 
     

 ХЕМИЈА





Никола Ђорђевић
VII2

Учешће на окружном

 
Стефан Станковић
VII5

Учешће на окружном
 
Доротеја Ђорић
VII1

Учешће на окружном


Тамара Ранђеловић
VII2

Учешће на окружном

Јована Јанковић
VII2

Учешће на окружном
Јулија Гвозденовић
VII1

Учешће на окружном

 
Мина Цветковић
VIII5

Учешће на окружном


Петар Костић
VIII6

Учешће на окружном
 

 БИОЛОГИЈА




Бранислава Живковић
VII3

2. место на међуокружном
Учешће на републичком

 
Тамара Ранђеловић
VII2

Учешће на међуокружном 
Учешће на републичком
Ђорђе Тричковић
VIII6
Учешће на међуокружном
Учешће на републичком

Слађана Митић
VII4

Учешће на међуокружном

Јелена Вујичић
VII6

Учешће на међуокружном
Кристина Калаузовић
VII2

Учешће на међуокружном

Ана Петровић
VII3

Учешће на међуокружном


Јована Јанковић
VII2

Учешће на међуокружном


Ангелина Ђорђевић
VIII1

Учешће на међуокружном
   
Милица Ристић
VIII5

Учешће на међуокружном








 ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ




Костић Наталија
V2

Учешће на окружном

 
Душан Миљуш
VI4

Учешће на окружном
 
Ћосић Милица
VII3

Учешће на окружном

Ксенија Костић
VII5

Учешће на окружном

Дејан Анђелковић
VII5

Учешће на окружном
Ангелина Ђорђевић
VIII1

Учешће на окружном

Никола Петковић
VIII2

Учешће на окружном


Петар Цветковић
VIII2

Учешће на окружном


Тамара Витас
VIII5

Учешће на окружном
   
Марија Благојевић
VIII1

Учешће на окружном








 МАТЕМАТИКА



У суботу 10. марта 2007. у нашој школи одржано је градско такмичење у математици.

Прелиминарне резултате можете преузети са следећих линкова:

V разред   VI разред   VII разред   VIII разред

У понедељак, уторак и среду, 12., 13. и 14. марта од 12:30 до 14 сати
предметни наставници
могу доћи да погледају радове својих ученика
и евентуално уложe приговор, на који ће школа, из које је ученик
добити одговор до петка 16. марта путем e-mail поруке.


 



Основна школа ,,Душан Радовић”, Ниш

 






































 
www.dusanradovic.edu.yua>, Ђердапска 45, Ниш, тел/факс. 018/206-880, office@dusanradovic.edu.yu, Стат: 1 2 3

 
 
  Књига утисака Повратак на насловну страну |