Навигациони мени (да/не) Повратак на насловну страну |



ОШ ,,Душан Радовић”, Ниш
 

Такмичења из предметне наставе
у школској 2008/2009

 

 ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ



Јован Савић
VIII4

државно - учешће
окружно - учешће

Душан Миљуш
VIII4

државно - учешће
окружно - учешће
Милош Ђокић
VIII2

државно - учешће
окружно - учешће
   
Милан Петровић
VIII2

окружно - учешће

   
 
Александра Вукадиновић
VII3

окружно - учешће



Невена Љубеновић
VII3

окружно - учешће

Милан Ћирић
VII6

окружно - учешће

   
Алекса Гавриловски
VII6

окружно - учешће


   
     
Филип Цветковић
V4

окружно - учешће

 
   
 

 ГЕОГРАФИЈА



Миљана Денић
VIII6

државно - учешће
окружно - III место

Стефан Станковић
VIII4

окружно - учешће
Михаило Крстић
VIII5

окружно - учешће
Тамара Ћирић
VIII4

окружно - учешће

Љубица Обрадовић
VIII6

окружно - учешће
Марко Динић
VIII5

окружно - учешће
 
Милутин Миладиновић
VIII3

окружно - учешће



Миллица Трајковић
VIII3

окружно - учешће

 
   
Миљан Крстић
VII3

државно - учешће
окружно - учешће

   
 

 ИСТОРИЈА



   
Миљан Крстић
VII3

државно - II место
окружно - I место

   
   
Јован Коцић
VI1

окружно - учешће

   
 
Никола Петковић
V1

окружно - II место



Марија Михајловић
V7

окружно - учешће

 
 

 ХЕМИЈА



   
Аница Петровић
VIII1

окружно - учешће

Миљана Јовановић
VIII2

окружно - учешће
Исидора Ћирић
VIII3

окружно - учешће
 
   
Сташа Лазаревић
VIII5

окружно - учешће


 
     
Алекса Ивачко
VII3

државно - учешће
окружно -
I место

Тања Живковић
VII3

окружно - III место

Анастасија Николић
VII4

окружно - III место
     
Ирена Савић
VII6

окружно - III место

Илија Милановић
VII6

окружно - III место
Душан Малинов
VII6

окружно - учешће
 
   
Миљан Крстић
VII3

окружно - учешће
 
Стефан Илић
VII4

окружно - учешће
 
Невена Љубеновић
VII3

окружно - учешће
 

 

 

 СРПСКИ ЈЕЗИК



   
Нина Благојевић
VIII3

окружно - II место

Тамара Михајловић
VIII4

окружно - III место
 
   
Ирена Савић
VII6

окружно - учешће


 
     
Анђела Соколовић
VI4

окружно - учешће
 

Теодора Раичевић
VI4

окружно - учешће
 
Андрија Златковић
VI4

окружно - учешће
  
     
Дуња Стојановић
V4

окружно - III место
  
Јована Николић
V2

окружно - III место
  
 
 
 
 

 ФИЗИКА



 
Тања Живковић
VII3

окружно - III место

Алекса Ивачко
VII3

окружно - похвала
Илија Миловановић
VII6

окружно - учешће
Лазар Радивојевић
VII6

окружно - учешће

Душан Малинов
VII1

окружно - учешће
 
Ирена Савић
VII6

окружно - учешће
 
     
Коста Костић
VI2

окружно -
III место
државно - учешће
 
 

Жана Илић
VI5

окружно - III место
државно - учешће
 
Димитрије Ђокић
VI5

окружно - учешће
  
     
Милош Костић
VI1

окружно - учешће
  

Христина Јоцић
VI1

окружно - учешће
  
Стеван Павловић
VI1

окружно - учешће
  
     
Вук Пејчић
VI3

окружно - учешће
  

 
Сандра Калаузовић
VI6

окружно - учешће
   
 
 

 БИОЛОГИЈА



   
Миљана Јовановић
VIII
2
окружно - учешће

 
Тамара Михајловић
VIII
4
окружно - учешће
 
Наталија Блажетовић
VII1

државно - учешће
окружно - III место

Катарина Радивојевић
VII1

окружно - учешће
Марија Јовановић
VII3

окружно - учешће
   
Ирена Савић
VII6

окружно - учешће
   
 
 

 ИНФОРМАТИКА



   
Душан Нешић
VII4

окружно - III место

 
Младен Костадинов
VII4

окружно - учешће

 ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК


 
Тома Ковачевић
VIII5

државно - учешће
окружно - учешће

Лазар Живковић
VIII6

окружно - учешће
Тамара Ђурђевић
VIII4

 окружно - учешће
Кристијан Стевановић
VIII5

окружно - учешће
Јованка Владејић
VIII6

окружно - учешће
Марта Влаховић
VIII5

окружно - учешће


 

 ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК



 
Љиљана Алексендрић
VIII4

окружно - учешће

 
Марта Влаховић
VIII5

окружно - учешће
Катарина Николић
VIII5

окружно - учешће

 МАТЕМАТИКА


Градско такмичење из математике
7. Март 2009

Резултати по разредима:
 V VI VII VIII


Михаило Крстић
VIII5

окружно - III место

Невена Николић
VIII5

окружно - III место
Јованка Владејић
VIII6

окружно - учешће
Александар Алексић
VIII3

окружно - учешће

Тома Ковачевић
VIII5

окружно - учешће
Сара Антов
VIII6

окружно - учешће
   
Марко Динић
VIII5

окружно - учешће
   
     
Алекса Ивачко
VII3

државно - учешће
окружно -
II место

Анастасија Николић
VII4

окружно - учешће
Марија Јовановић
VII3

окружно - учешће
 
Милена Васић
VII4

окружно - учешће
Мина Павловић
VII6

окружно - учешће
 
     
Теодора Раичевић
VI4
државно - II награда
окружно - II место

Андрија Златковић
VI
4
окружно - учешће
Милица Ђорђевић
VI
4
окружно - учешће
 
Жана Илић
VI
5
окружно - учешће
Драгана Костић
VI
5
окружно - учешће
 
     
Јована Николић
V
2
окружно - II место

Вања Лазаревић
V1
окружно - учешће
Дуња Стојановић
V4
окружно - учешће
Марија Динић
V7
окружно - учешће
Коста Павловић
V7
окружно - учешће
Матија Милутиновић
V6
окружно - учешће

 
Михајло Петровић
I
V3
окружно - I место

 
Никола Миленковић
I
V2
окружно - I место
Јелена Владејић
IV5
окружно - II место

Јана Николић
IV4
окружно - III место

Милена Симић
IV4
окружно - II место
Марко Радосављевић
IV2
окружно -
учешће


   
Лука Стојановић
I
V2
окружно -
учешће
   



Основна школа ,,Душан Радовић”, Ниш




































 
www.dusanradovic.edu.rs, Ђердапска 45, Ниш, тел/факс. 018/206-880, office@dusanradovic.edu.rs, Стат: 1 2 3

 
 
  Књига утисака Повратак на насловну страну |