Навигациони мени (да/не) Повратак на насловну страну |



ОШ ,,Душан Радовић”, Ниш
 

Спортска такмичења
у школској 200
8/2009

 

 РУКОМЕТ


 
наставник: Љубиша Стојиљковић
 

ПРВАЦИ РЕГИОНА, 10. мај 2009.
III Место на државном такмичењу

Петровић Лука 86,
Пезер Александар 81,
Цветковић Лука 83,
Ристић Никола 86,
Мирчић Немања 82,
Митровић Алекса 85,
Пешић Предраг 85,
Динић Марко 85,
Илић Иван 84,
Станковић Стефан 82,
Милошевић Стефан 83,
Симић Душан 81,
Савић Никола 82

 

 ПЛИВАЊЕ


 Градско такмичење у пливању, Ниш, 11. Новембар 2008.



 

I место екипно

Појединачни пласмани:

Александар Николић VI2 - I место - краул
I место на републичком такмичењу

Страхиња Станковић VIII1 - I место - делфин
II место на републичком такмичењу

Мила Јоцић II3 - II место - краул
учешће на републичком такмичењу

Нађа Јоцић IV4 - II место - прсно
учешће на републичком такмичењу

Јана Ћирић V4 - II место - делфин
III место на републичком такмичењу

Милан Васић IV2 - II место - краул
учешће на републичком такмичењу

Милан Дошљак VI5 - II место - краул Е
Eмилија Ђорђевић IV2 - III место - леђно

руководилац секције,
Славољуб Динић, проф.


 

 СТРЕЉАШТВО


 Градско такмичење, Ниш, 15. Фебруар 2009.


 
I место екипно, девојчице



1. Ана Величковић VIII2
2. Јована Живановић VIII2
3. Ана Радоњић VI6
државно учешће


I место екипно, дечаци



1. Андрија Миловановић VI6
2. Борис Романов VI2
3. Немања Петковић VIII2
државно учешће


I место појединачно



Ана Величковић VIII2
државно учешће

Руководилац секције, Божидар Стошић, професор физичког васпитања


 КОШАРКА


 Градско такмичење за девојчице, Ниш, 19. Новембар 2008.


 
II место

Златковић Кристина VIII1, Јовановић Невена VIII3, Бучић Сања VIII4,
Живковић Тања VII3, Орлић Анђелија VI6, Јовановић Магдалена VI6, Ћирић Исидора VIII3



вођа екипе,
Љубиша Стојиљковић, проф.

 СТОНИ ТЕНИС


Михаило Станојевић VIII 6

Учешће на републичком такмичењу



 АТЛЕТИКА


Тања Живковић VII3
 скок у даљ

I
место на градском такмичењу
I место на међуокружном такмичењу
Учешће на републичком такмичењу





 Крос RTS-a, 15. Мај 2009.




Освајачи медаља:

I место

Милена Петровић I5
Мила Филиповић II2
Урош Николић II1
Лазар Николић III1
Страхиња Јованчић IV3
Петар Вукадиновић V5

II место

Иван Илић I2
Сава Радић V3
Анита Ранђеловић VII4

III место

Лука Илић III2
Милан Васић IV2

наставник: Божидар Стошић

 

 Крос, 11. Мај 2009.




III разред девојчице


1. Ивана Илић 33
2. Сара Јанаћковић 34
3. Невена Милојковић 31

III разред дечаци

1. Лазар Николић 31
2. Лука Илић 32
3. Марко Алексендрић 31

IV
разред девојчице

1. Дамјана Цонић 46
2. Јана Грујић 46
3. Леонтина Милутиновић 44

IV разред дечаци

1. Милан Васић 42
2. Страхиња Јованчић 43
3. Димитрије Стојиљковић 43
   

Поводом славе МК Медијана Св. Василије Острошки
одржан је крос
за ученике I - IV разреда


Најбољима су припале медаље и дипломе

I разред девојчице

1. Милена Петровић 15
2. Анастасија Јанковић 15
3. Јелена Смиљковић 17

I разред дечаци

1. Иван Илић 12
2. Марко Ивечић 15
3. Никола Стојановић 16

II разред девојчице

1. Мила Јоцић 23
2. Мила Филиповић 26
3. Милица Васиљевић 25

II разред дечаци

1. Урош Николић 21
2. Павле Милутиновић 24
3. Марко Игић 22

наставник: Божидар Стошић

 



Основна школа ,,Душан Радовић”, Ниш

 



























 
www.dusanradovic.edu.rs, Ђердапска 45, Ниш, тел/факс. 018/206-880, office@dusanradovic.edu.rs, Стат: 1 2 3

 
 
  Књига утисака Повратак на насловну страну |