"На слово Љ кажи Љубав"

Поводом Дечије недеље ликовна секција је уредила изложбене паное у холу школе. Победницима ликовног конкурса на тему „На слово Љ кажи љубав“ додељене су похвалнице у оквиру Дечије недеље.  На конкурсу је учествовало 997 младих из аутора из Србије, Црне горе, Македоније, Републике Српске, Норвешке и Немачке. Ученици наше школе који су учествовали су у категорији ликовни рад на ову тему су:
Лазар Симоновић VI2, Даница Миљковић VI2, Неда Милојковић VI2, Ања Костић VII2 , Нађа Петковић VI3, Дуња Павловић VI4, Петра Николић VI4, Никола Трајковић VI5, Дарко Митић VI5, Дуња Јорданов VI7, Јован Грујић VII7, Лена Маринковић VII7 и Владимир Додић VII7.
Ученица Нађа Петковић освојила је 1. место у категорији од 5-8 разреда за најбољи ликовни рад на задату тему а остали учесници конкурса добили су похвалнице.