министарство
Настава на даљину у ванредном стању
16/03/2020
rsz_poster-skola-a3-1
Постер Института за јавно здравље
17/03/2020

Обавештење за запослене у ОШ “Душан Радовић”

logoDR

У СКЛАДУ СА ДОПИСОМ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ, НАУКЕ И ТЕХНОЛОШКОГ РАЗВОЈА БРОЈ 601-00-9/2020-01 ОД 16.03.2020.ГОДИНЕ КОЈИ ЈЕ У ПРИЛОГУ МЕЈЛА ПОТРЕБНО ЈЕ ДА:

• ОБАВЕЗНО СВИ ЗАПОСЛЕНИ ИЗ НАСТАВЕ АЖУРИРАЈУ СВОЈУ МЕЈЛ АДРЕСУ, А РАЗРЕДНЕ СТАРЕШИНЕ МЕЈЛ АДРЕСЕ БАР ЈЕДНОГ РОДИТЕЉА УЧЕНИКА
  • АЖУРИРАЈУ И УНОСЕ ПОДАТКЕ У ЕЛЕКТРОНСКИ ДНЕВНИК ПО УПУТСТВУ ИЗ ДОПИСА
  • ДА ОБАВЕСТИТЕ РОДИТЕЉЕ/ДРУГЕ ЗАКОНСКЕ ЗАСТУПНИКЕ УЧЕНИКА ДА АКТИВИРАЈУ СВОЈЕ КОДОВЕ ЗА ДИГИТАЛНЕ УЏБЕНИКЕ ( 1. 2. 5. И РАЗРЕД)
  • ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ ДА НАКОН САЗНАЊА О ПОСТОЈАЊУ COVID-19 КОД УЧЕНИКА, ЊИХОВИХ РОДИТЕЉА ИЛИ ФАМИЛИЈЕ ОБАВЕСТЕ УПРАВУ ШКОЛЕ НА МЕЈЛ office@dusanradovic.edu.rs
  • ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ ПРОСЛЕДЕ ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИЦИМА МЕЈЛ АДРЕСЕ РОДИТЕЉА УЧЕНИКА, КАКО БИ У НАРЕДНОМ ПЕРИОДУ ИМАЛИ ДОДАТНУ КОМУНИКАЦИЈУ СА УЧЕНИЦИМА КОЈИМА ПРЕДАЈУ (мејл адресу предметних наставника можете наћи у самом мејлу у делу примаоца поруке)
  • ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ ДА ПРИСТУПЕ ПРИПРЕМИ ОПЕРАТИВНИХ ПЛАНОВА И НАСТАВНИХ ЈЕДИНИЦА У ЕЛЕКТРОНСКОМ ОБЛИКУ (WORD, PDF, POWER POINT ИЛИ НЕКА ДРУГА ПЛАТФОРМА…)
  • О ДАЉИМ АКТИВНОСТИМА БИЋЕТЕ НАКНАДНО ОБАВЕШТЕНИ

ОБАВЕШТЕЊЕ