30. мај 2026.

Извештај са семинара

Дана 30.5.2026. године у ОШ „Учитељ Таса“ одржан је семинар „СТЕМ (инаријум) – простор за учење.истраживање и развој“ у организацији Педагошког друштва Србије. Реализатори семинара су Бисерка Светозаревић и Драган Гејо и семинар носи 8 сати стручног усавршања. Представници наше школе на семинару: Марко Ђорђевић, Ана Бокић, Јована Шеховац и Ђурђина Голубовић научили су доста нових ствари из области СТЕМ-а које ће применити у школи.

Language »