29. мај 2026.

Последњи час енглеског са још једном генерацијом осмака

Кажу да школске клупе памте све. Наше су, чини ми се, биле посебно „згодне” — да приме и смех и нервозу пред контролни, и одрастање, несташлуке, несигурности, победе, понеку сузу и много успомена.
 
Бринули смо за вас онако како смо најбоље знали и дали све од себе да вас припремимо не само за даље школовање, већ и за живот који вас чека иза школских врата.
 
Ваш одлазак за нас није само растанак. То је још један окренут круг — доказ да сте порасли, а да нас већ чекају неки нови клинци којима ћемо покушати да будемо исто што смо били вама.
 
Хвала вам на успоменама, смеху и хаосу. Срећно, генерацијо. Носите са собом знање, али још више доброту, храброст и веру у себе. 
 
Наставница енглеског,
Невена Томић Стојановић
Language »