Школско такмичењe из Технике и технологије

Школско такмичење из Технике и технологије одржано је 24. фебруара 2023.год. На такмичењу је учествало 30 ученика у дисциплини Практичан рад по задатку:

1. разред – 7 ученика, 6. разред – 21 ученик, 7. разред – 1 ученик и 8. разред – 1 ученик.

Учесници такмичења су показали завидно знање.

У такмичарској дисциплини Ауто-моделарство учествовала је једна ученица 8. разредa која наставу прати по ИОП2.

Ученици који су остварили најбоље резултатe, Петра Сакан 5/1, Николина Николић 5/2, Михајло Поповић 5/3, Марија Меметовић 6/4, Михајло Јовановић 6/4, Ленка Крстић 6/5, Лана Поповић 7/1, Николина Стојановић 8/4 и Анка Петровић 8/6, представљаће нашу школу на Општинском такмичењу које ће се одржати 10. марта 2023.год. у ОШ „Вожд Карађорђе“ у Нишу. Свим ученицима желимо пуно успеха у даљем такмичењу.

Резултати

Стручно веће Технике и технологије