У оквиру манифестације „Спортске игре младих, 2026.“, учествовали су ученици млађих разреда наше школе. Анђела Милошевић, ученица 4-6 освојила је прво место у трци на 60м, а Василије Пулетић, ученик 4-2 друго место чиме су стекли право за учешће на регионалном такмичењу у Сокобањи. Упућујемо огромну захвалност деци из ових одељења која су бодрила и навијала за своје другаре и показала шта је право другарство.