СРЕЋАН БОЖИЋ СВИМ ВЕРНИЦИМА КАТОЛИЧКЕ ВЕРОИСПОВЕСТИ

Божић није само догађај. Божић је дом и породица које носимо у срцу. А ми имамо два дома, један код куће и један у школи. А наше срце је велико толико да у њега стане и наша права и наша школска породица.

Наша школа осим учења негује и поштовање према другим верама и културама.
Јуче, на часу одељењске зајденице, одељење 6/6 је украсило јелку и своју учионицу како би улепшали своје радно окружење током празника. Осим украшавања, причано је и о католичком Божићу. Ученици су упознати са њиховом традицијом и обичајима, па су одлучи да направе видео и пошаљу Божићну честитку свима који славе.
Лепо расположење у кабинету енглеског језика је допринео је и нови пројектор на коме смо слушали Божићне песме.
Осим радости одељења 6/6, у госте су дошли и ученици других одељења примамњени лепим призором и лепим расположењем.

MERRY CHRISTMAS EVERYONE!